Oferta

Bezpieczeństwo danych

Dane które tworzymy i przechowujemy na komputerach mają niemałe znaczenie. Dlatego ich odpowiednie zabezpieczenie jest dziś tak istotne dla zapewnienia sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Zabezpiecz komputery, serwery, laptopy
i urządzenia mobilne

Smart Recovery dla Twojego biznesu

Veeam® Backup & Replication™ to kompleksowe rozwiązanie, które udostępnia proste, niezawodne i elastyczne funkcje przeznaczone do ochrony WSZYSTKICH obciążeń chmurowych, wirtualnych oraz fizycznych. Dbanie o ochronę danych, zapobieganie atakom ransomware i pilnowanie zgodności z przepisami nie musi być stresujące. Dzięki najważniejszym funkcjom, które umożliwiają kompleksowe zarządzanie całym cyklem istnienia kopii zapasowych, Veeam pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, upraszczając czynności administracyjne oraz minimalizując kosztowne przestoje. Teraz możesz bez obaw skoncentrować się na realizacji celów biznesowych. 

Działamy z sukcesem od kilkunastu lat na rynku IT

Niezawodny backup
Niezawodne tworzenie kopii zapasowych dowolnych obciążeń, skrócenie czasu backupu i obniżenie kosztów operacyjnych dzięki niezrównanej elastyczności.
Szybkie odzyskiwanie
Błyskawiczne przywracanie plików, maszyn wirtualnych, urządzeń NAS i aplikacji z zachowaniem niskich wartości docelowego czasu odzyskiwania (RTO)
Przenośność danych w chmurze
Tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie lub migrowanie dowolnych obciążęń do i z platformy AWS lub Microsoft Azure w macierzystym formacie w celu zabezpieczenia danych przed atakami.
Inteligentne ponowne wykorzsytanie danych
Wykorzystuj dane zapisane w kopiach zapasowych do dbania o bezpieczeństwo, zgodność z przepisami i odzyskiwalność, skutecznego wykonywania aktualizacji oraz podejmowania bardziej świadomych decyzji.
Bezpieczna replikacja
Replikacja oparta na obrazach i usprawnione odzyskiwanie po awarii zwiększają szybkość, bezpieczeństwo i dostępność.
Inteligentne przechowywanie
Szybko twórz kopie zapasowe i repliki z migawek przy użyciu pamięci masowej niemal dowolnego producenta — bez uzależniania się od urządzeń określonej marki.

Zrealizuj z nami swój pomysł

Skontaktuj się z nami i stwórzmy razem ciekawy projekt!